Ahol a krónikák íródnak...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahol a krónikák íródnak...

Egy középkori történet, tele élettel, ármánykodással, szerelemmel, gyűlölettel, és fantáziával!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Eloszlás
Jelenleg a fórumon...
6 északi
7 nyugati
7 keleti
7 déli
14 nő
14 férfi
... tag van.
Staff

Julianne

Roselle

Chatbox
Latest topics
» Budapesti Magángimnázium
Benedict E. Cadarn EmptyTue Jul 02, 2013 12:40 am by Roselle North

» My life arts
Benedict E. Cadarn EmptyTue Jun 11, 2013 1:33 am by Roselle North

» The Defiant Universe
Benedict E. Cadarn EmptySat May 25, 2013 6:15 am by Roselle North

» Vámpír Akadémia
Benedict E. Cadarn EmptyWed May 08, 2013 6:55 am by Genevieve West

» Soldier from Far Away Lands ~ Darion Ultheran
Benedict E. Cadarn EmptySat May 04, 2013 6:26 pm by Darion Utlheran

» Darion Utlheran
Benedict E. Cadarn EmptySat May 04, 2013 12:15 am by Julianne West

» Avengers RPG
Benedict E. Cadarn EmptyTue Apr 30, 2013 2:28 am by Roselle North

» Fyron Akadémia
Benedict E. Cadarn EmptyFri Apr 26, 2013 8:39 am by Gavereth Dra'tor

» Bitches Love Cake
Benedict E. Cadarn EmptyThu Apr 18, 2013 7:53 am by Roselle North


 

 Benedict E. Cadarn

Go down 
AuthorMessage
Capt. Benedict Cadarn

Capt. Benedict Cadarn


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012-11-04

Benedict E. Cadarn Empty
PostSubject: Benedict E. Cadarn   Benedict E. Cadarn EmptySun Nov 04, 2012 3:25 am

YE JACOBITES BY NAME
lend an ear, lend an ear
BENEDICT ELIATHOR CADARN
Benedict E. Cadarn Tumblr_mbbo628dc61r70ft2o1_500
_________________________________________________
WHAT’S RIGHT AND WHAT IS WRONG
by the law, by the law

    név Captain Benedict Eliathor de Cadarn
    becenév Ben, Eliathor, Thor*
    születési hely Dramtos Minéra, Caer Cadarn megye, Kelet Birodalma
    kor 28
    nem férfi
    p.b. Tom Hiddleston
    csoport Keletiek
    foglalkozás hivatásos katona, kalandor és bajkeverő, a királyi hadsereg vezetője

A WEAK ARM AND A STRONG
for to draw, for to draw

    haj rövid, hullámos, eperszőke színű.
    szem nagy, kék színű, mélyen ülő, de felfelé ívelő.
    magasság és súly 188 cm 83 kg.
    különlegesség jellegzetesen kiálló arccsont, szögletes áll.
    külső megjelenés Nos, az első benyomás rólam, általában megosztó, vagy tetszek az embereknek, és szimpatikus úriembernek találnak, vagy nem mutatnak különösebb érdeklődést irányomban. Magas termetem és izmos, szikár testalkatom van. Mindig is ilyen voltam. Fürge és erős. Már gyerekkoromban is rengeteget ültem lóháton, ami később jót tett nekem, és nem eresztettem akkora méretes pocakot, mint a szomszéd kisfiúnak volt. Az ajkaim vékonyak, az orrom hosszú és hegyes, a szemeimről pedig mondják, hogy a legszebb rajtam. Általában megnövesztem a szakállam vagy a bajuszom, kivételes alkalmakkor megszabadulok az arcszőrzettől. A járásom mindig délceg és férfias, az arcomon sokszor lehet látni mosolyt, és ez mindenképp pozitív benyomást kelt az emberekben.

WHAT MAKES HEROIC STRIFE
famed afar, famed afar

    szeret kaland, izgalom, újdonság, whisky, sárkányok, hódítás
    nem szeret vereség, alábecsülés, halál, végzetes áldozatok, visszafordíthatatlan hibák
    célok megélni azt, hogy eljön az Örökös, és egyesül a négy királyság || rangban feljebb emelkedni || megházasodni idővel, utódokat nemzeni
    félelem hogy senki sem fog rá emlékezni, ha meghal
    emlékek legjobb: életemben először repültem sárkányon || legrosszabb: első napom katonaként
    titok egyik sikeres hadjáratunk után, a bor mámorában úszva megcsókoltam a hadvezért... borzalmas volt...
    vágyak hogy megbecsüljék, tiszteljék és elismerjék
    erősségek remek stratéga, nála jobban képtelenség támadást vagy védekezést tervezni
    gyengeségek iszonyú türelmetlen, és néha hirtelen felkapja a vizet vagy olykor túl könnyen veszi a dolgokat
    személyiség jellemzése Igazi csibész vagyok, sokan mondják is, hogy talán ideje lenne felnőnöm, megházasodnom, komolyabban venni a feladataimat. Persze, megértem őket, én az vagyok, aki fütyülve sétál végig az utcán, megfordulva egy-egy szép hölgy után. Tehát élvezem az életet, szenvedélyesen szeretek élni, és ezt minden adandó alkalomnál be is bizonyítom. Tudom, hogy a fővárosban sokat beszélnek rólam, valaki csupa jót, valaki csupa rosszat. És képzeljétek, mind igaz! Imádom a veszélyt, a kalandokat, szinte keresem ezeket, mert egyszerűen szeretem azt az érzést, amikor az adrenalin végigáramlik a testemen. Néha apró dolgoktól is képes elönteni a vér az agyamat, és olykor nálam is kiborul a pohár, nem vagyok éppen türelmes ember, inkább igazi keleti temperamentummal áldott meg az ég, tűzről pattant vagyok, semmi kétség. Ezek után azt hinnétek, hogy tiszteletnek parányi jele sem mutatkozik bennem, de ez egyáltalán nem igaz, segítőkész vagyok, ha hívnak, megyek. Nem vagyok sem rosszindulatú, sem gonosz, csupán a játékosság az, amiből túl sok lehet bennem... Ennek ellenére tudok én komoly is lenni, ó, hogyne tudnék. A harcban erre nagy szükség van, szervezett hadsereg vagyunk, nem lóghatok ki a sorból, különben megölnek. Azóta, mióta én lettem a hadsereg vezetője, még inkább szükség lett arra, hogy ezt a másik oldalamat is megmutassam a katonáknak. Sosem gondoltam volna, hogy abból a koszos kisvárosból sikerül ilyen messze jutnom, vért izzadtam érte, de meg lett az eredménye, reménykedhetek abban, hogy lovaggá ütnek, így már nemes ember lennék, meglenne mindenem, amire mindig is vágytam.

OR HAUNT A PARENT’S LIFE
wi’ bloody war, bloody war

    apa Edward Jonathan de Cadarn/54/Sárkánykutató, tahát a tudománynak szentelte fél életét. Másik felében igyekezett a családról gondoskodni, és megteremteni a szükséges pénzt és ételt. Jó kapcsolatunk van, most is gyakran írok neki, és negyedévente hazalátogatok.
    anya Elizabetta Venta-Swys/48/Édesanyám mindig is az én drága mamám marad. Mindig pozitívan állt hozzá mindenhez, még ha nem is volt jó sorunk, akkor is, és biztatott, hogy ne adjam fel. Neki köszönhetem, hogy ott vagyok ma, ahol.
    testvér Albert Edward de Cadarn/19/Albert öcsém még csak most kezdi igazán élni az életét. Ő nem jött velem a fővárosba, helyi lelkész lett belőle, aki egyfolytában a hittel és az erkölccsel jön, és telebeszéli a templomba járók fejét.
    egyéb hozzátartozó -
    háziállat Frésylla, a gyönyörűséges kancám
    származás szegény
    jelenlegi tartózkodási hely Timar Knart, saját ház a háborús szolgálatokért
    különleges képesség -
    történet a karaktered eddigi élete, az előtörténet, vagy egy szjp, minimum 500 szó! ha nem megy, akkor kérd a staff segítségét!

THEN LET YOUR SCHEMES ALONE
in the state, int he state

    user neve Ashley.911
    user kora 16
    tapasztalat 1,5 év
    multikarakterek Ro
    karakter eredeti
    titulus
    "Tegnap még, oly' könnyű volt,
    csak a föld, az ég, a nap, a hold.
    Csak a szép, csak a jó,
    jöhet nyár, lehet hó.
    De ma minden másmilyen,
    mint volt."
    egyéb én a pelyhet szeretem.
    *ezt nem tudtam kihagyni, aki érti... (:

YOUR DOCTRINES I MUST BLAME
you shall hear, you shall hear

THIS TEMPLATE WAS MADE BY ASHLEY.911
IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN.
CHANGES TO COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS
"YE JACOBITES BY NAME" EDDI READER COVER OF ROBERT BURNS. ENJOY!
Back to top Go down
 
Benedict E. Cadarn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ahol a krónikák íródnak... :: Karakterek :: Előtörténet készítés-
Jump to: